Był taki dzień…

Ostatnie dni starego roku obfitowały w „Szansie” w wiele radosnych wydarzeń. Dzięki dofinansowaniu ze środków z budżetu Miasta Katowice przygotowaliśmy i zaprezentowaliśmy – w ramach projektu „Jest taki dzień, czyli obrazki świąteczne” – jasełka i zasiedliśmy wspólnie do wigilijnej wieczerzy w katowickiej Restauracji „Pod Wieżami”.

Przy wigilijnym stole w Restauracji „Pod Wieżami”

Po posiłku czekała na nas kolejna miła niespodzianka – przybył Święty Mikołaj z ciężkim workiem z prezentami i podarował każdemu świąteczną paczkę.

Święty Mikołaj obdarowuje nas prezentami

Przedświątecznymi wzruszeniami podzieliliśmy się z naszymi gośćmi – wśród których były, między innymi, Pani Lidia Gałęziowska, Dyrektor MDK „Koszutka”, Pani Bogumiła Skowron, Kierownik TPPS nr 1 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach, Pani Małgorzata Glinka, Kierownik Referatu ds. Rozliczeń i Programów w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice, i Pani Katarzyna Zaniat, Wiceprezydentka Soroptimist International Klub Silesia Katowice – i rodzicami. Widzowie docenili nasze sceniczne talenty i nagrodzili je gromkimi brawami.

Projekt dofinansowany ze środków budżetu Miasta Katowice