Finał turniejowych zmagań

Wczorajsze przedpołudnie wypełnione było wzruszeniami i radosnymi emocjami uczestników Wakacyjnego Turnieju Tenisa Stołowego zorganizowanego pod patronatem i przy wsparciu Firmy Spedycyjnej JAS-FBG S.A. Czekały na nich puchary oraz nagrody i upominki zakupione dzięki darowiźnie przekazanej przez naszych Dobroczyńców i Przyjaciół z JAS-FBG S.A.

Puchary dla Szymona i Wiktora – zdobywców I miejsc

Prezes Stowarzyszenia Pan Krzysztof Śnioszek powitał uczestników Turnieju, wychowawców i Pana Radnego Józefa Zawadzkiego. Zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w obu grupach wiekowych i pozostali uczestnicy finałowych rozgrywek otrzymali dyplomy, nagrody i upominki.

Od lewej: Róża (III miejsce), Szymon (I miejsce) i Edek (II miejsce)
Od lewej: Natan (II miejsce), Dawid (sędzia Turnieju), Wiktor (I miejsce) i Kacper (III miejsce)

Pan Krzysztof w szczególnych słowach podziękował Prezesowi JAS-FBG S.A. Panu Jarosławowi Dominowi za ofiarowaną darowiznę, dzięki której możliwe było zorganizowanie Turnieju, oraz Panu Radnemu Józefowi Zawadzkiemu.

Prezes Stowarzyszenia podziękował za przygotowanie i przeprowadzenie Turnieju Pani Katarzynie Molce – kierownikowi placówki prowadzonej przez naszą organizację, i wszystkim wychowawcom: Pani Ilonie, Pani Joannie, Panu Stanisławowi i Panu Andrzejowi. Podziękował także Kol. Dawidowi Sieradzkiemu-Loll, który wystąpił w charakterze sędziego i koordynatora Turnieju i spisał się w tej roli na złoty medal.

Przedstawiciele placówek, których wychowankowie wzięli udział w turniejowych rozgrywkach, podziękowali za zaproszenie i wyrazili nadzieję, że już po wakacjach impreza ta zagości na stałe jako Podwórkowa Liga Tenisa Stołowego.

Na zakończenie ustawiliśmy się do rodzinnej fotografii, a po niej zasiedliśmy jeszcze do wspólnego poczęstunku.

Roześmiani i szczęśliwi finaliści Turnieju
JAS-FBG S.A. – Patron i Dobroczyńca Wakacyjnego Turnieju Tenisa Stołowego