Patio Park – dzieciom

W gościnne progi znanej i cenionej katowickiej restauracji Patio Park zawitały w niedzielę, 18 grudnia, dzieci oraz wychowawcy i wolontariusze naszego Stowarzyszenia, aby wziąć udział w przygotowanej specjalnie dla nich wigilijnej wieczerzy.

Fot. Dzieci, wychowawcy i wolontariusze przy wigilijnym stole

Przy stołach zastawionych tradycyjnymi potrawami – bardzo dziękujemy właścicielom i wszystkim pracownikom restauracji! – zasiedli razem z dziećmi nasi goście i przyjaciele: red. Violetta Rotter-Kozera z katowickiej telewizji, radny Marek Kościelny – wiceprzewodniczący Zarządu Osiedla Witosa oraz „sprawca” całego wydarzenia, nasz oddany, wierny przyjaciel Józef Zawadzki – radny Rady Miasta Katowice, który zadbał też o obdarowanie najmłodszych świątecznymi paczkami i upominkami.

Fot. Red. Violetta Rotter-Kozera i radny Józef Zawadzki
Fot. Radny Marek Kościelny – wiceprzewodniczący Zarządu Osiedla Witosa

Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć św. Mikołaja, który pamiętał o wszystkich przybyłych na spotkanie dzieciach. Dołączyła do niego red. Violetta Rotter-Kozera, która podarowała dzieciom ufundowane przez siebie słodkości.

Fot. Radny Józef Zawadzki i św. Mikołaj

Pod koniec tej wzruszającej wigilijnej imprezy uhonorowaliśmy wolontariuszki i wolontariuszy Stowarzyszenia: Bartosza Michalika, Marcina Mycyka, Wojciecha Mańkowskiego, Emilię Polednik, Karola Pawełczyka i Krzysztof Karpa, wręczając im dyplomy i dziękując za bezinteresowne wsparcie i pomoc.